Sağlıklı ve güzel bir yıl temennisiyle...
SAYFALAR

YORUM AKADEMİ, İstanbul Anadolu Yakası'nda Maltepe'de 2013 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden beridir 10000 civarında kişiye eğitimler vermiş bir kurumdur.

Konularında; yılların birikimine ve tecrübesine sahip eğitim kodrasuyla sizlere KALİTELİ ve HEDEFE YÖNELİK eğitim hizmeti sunan YORUM AKADEMİ, yıllardır  ulaşmış olduğu başarıyı daha ileriye taşıyarak sizlerinde iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli olmanıza destek olacaktır.

YORUM AKADEMİ; Sadece sizi İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli sınavlarına hazırlmakla kalmayıp, sahadan gelen tecrübeli hocalarıyla sizi sahaya da hazırlamaktadır. 

YORUM AKADEMİ;  iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği, diğer sağlık personeli sınavlarına hazırlık sunumlarını yapılan her sınav sonrasında güncelleyen ve güncel notlarla sınava hazırlanmanızı sağlayan ve her dönem derece yapan kursiyerleri olan nadir kurumlardandır. 

Kursiyerlerimiz, Velinimetimizdir.

Eğitim sonrasında da kursiyerlerimizle bağımızı koparmıyor ve onların işe yerleşmelerinde ve teknik olarak sordukları sorulara destek olmaya  devam ediyoruz.

 

200